yönergeler | başvuru | ÇUÖS | programlar | haberler | SSS | medya | iletişim | çevirimiçi işlemler  
 
Ç.Ü. Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi resmî web sitesinin kullanımına dönük yasal uyarılar, aşağıda verilen metin çerçevesinde şu şekilde yapılmıştır:
 
Bu resmi web sitesi Çukurova Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezine (ISC) aittir. Site ve içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa öncelikle iso@cu.edu.tr e-postası üzerinden ya da +90 (322) 338 7289 numaralı telefon aracılığı ile irtibata geçiniz.

Lütfen Iso.cu.edu.tr ve isc.cu.edu.tr alan adları (url) üzerinden erişilen içeriğe ilişkin aşağıdaki feragatnameyi okuyunuz.

ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi resmî web sitesi ve sitede yer alan görsel içerik Bahadır Çapar tarafından tasarlanmıştır. Bu sitede bulunan tüm içerik başta Çukurova Üniversitesi tüzel kişiliği olmak üzere ISCnin mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır. Site alan adı (url) ve sayfa adresleri internette paylaşılabilir, ancak site içeriğinin izin alınmaksızın kopyalanması ve haricen kullanılması yasal değildir.

ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi, site içeriği ile bu siteye erişim sağlayan kullanıcılara profesyonel danışmanlık sağlamış olmaz ve böyle bir amaçla içerik yayınlamaz. Bu sitenin sayfa ve belgeliklerinde erişime sunulan tüm içerik "olduğu gibi" herhangi bir iş ve oluşun -doğrudan ya da dolaylı şekilde- garantisini vermeksizin sağlanır. ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezinin, iso.cu.edu.tr ve isc.cu.edu.tr adreslerinde yayınlanan ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanmış içeriklerin bağlı olduğu web sitelerinde yayınlanan harici bildirimlerde herhangi bir tasarrufu ve sorumluluğu yoktur. Dolayısı ile ISC ne olursa olsun yayınladığı web içeriğine erişimden kaynaklanacak doğrudan ya da dolaylı maddi ve manevi zararlardan da sorumlu olmayacaktır. Kullanıcılar eriştikleri sayfaların ve içeriklerin güvenilirliği konusunda kendi kararlarını kendileri vermek durumundadır. 
uluslararası öğrenci merkezi (ISC) hakkında
İlk olarak 2011'de 'Uluslararası Öğrenci Ofisi' (ISO) olarak kurulan 'Ç.Ü. Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Uygulama Ve Araştırma Merkezi'nin (ISC) temel amacı, Çukurova'da eğitim alan uluslararası öğrencilerin başarılı ve sorunsuz bir öğrenim dönemi geçirmeleri için gerekli altyapıyı hazırlamaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için; kayıt döneminden mezuniyete kadar hem üniversite hem de devlet ile ilgili bürokratik işlemlerinde uluslararası öğrencilere rehberlik hizmeti veren merkez, aynı zamanda uluslararası tanıtım faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Bugün Afrika, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarından toplam 2.065 uluslararası öğrenci ISC'ye bağlı şekilde Çukurova Üniversitesi'ndeki eğitimlerini sürdürmektedir.
  daha fazla bilgi
> yönergeleruluslararası öğrencilerle ilgili yönergeler
> ÇUÖSÇ.Ü.Uluslararası Öğrenci Sınavı
> programlarönlisanstan doktoraya
> Çukurova’da yaşamsosyal yaşam ve kent”
> haberlerISO’dan haber ve duyurular
> sık sorulan sorularbelki de aradığın cevap burada
> medyagörseller ve tanıtım medyaları
> iletişimbize ulaşmak çok kolay
  sosyal medyadan > youtube facebook twitter    
Çukurova Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi Tasarım, Tanıtım ve Oryantasyon Servisi
tasarım Bahadır ÇAPAR. Her hakkı saklıdır. ©2016 | isc.cu.ed.tr | iso.cu.edu.tr
  Site Haritası | Gizlilik | Yasal Uyarılar ve Sitenin Kullanımı